Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

POMPKI POWIĘKSZAJĄCE PENISA

( ilość produktów: 58 )

Idealna kategoria dla Panów, którzy pragną skutecznie powiększyć swoje przyrodzenie. Pompki stosuje się w celu powiększenia penisa do zadowalających rozmiarów oraz przy pojawiających się problemach z samodzielnym osiągnięciem wzwodu. Działanie polega na wytworzeniu próżni w cylindrze pompki, dzięki czemu członek robi się nabrzmiały, a rozmiar zauważalnie większy. Pozostawienie penisa do momentu osiągnięcia optymalnej próżni, rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu staje się nabrzmiały i wyjątkowo twardy. Panów wyposażonych w znacznie większe przyrodzenie, z pewnością zainteresują pompki powiększające penisa w wersji XL. Niektóre modele pompek wyposażone są dodatkowo w manometr, który dokładnie ukazuje poziom ciśnienia w kloszu, a czytelna skala umożliwia precyzyjne porównanie rozmiarów z przed i po zabiegu.

Jak działa pompka do penisa?

Klasyczna pompka do penisa działa poprzez tworzenie podciśnienia w cylindrze, który obejmuje penisa aż od nasady. Proces korzystania z pompki do penisa można opisać w następujących krokach:

 • Wprowadzenie penisa do cylindra, który najczęściej jest wykonany z przezroczystego materiału, zwykle plastiku lub hartowanego szkła. Umieszcza się go na penisa w sposób, który zapewnia szczelność u nasady, aby powietrze nie mogło przedostać się na zewnątrz.
 • Tworzenie próżni: Po umieszczeniu penisa w cylindrze, rozpoczyna się proces tworzenia próżni. Pompka, posiada najczęściej ręczny tłoczek/gruszkę lub elektryczny mechanizm pompowania, który jest używany do usunięcia powietrza z cylindra, tworząc tym samym podciśnienie. To powoduje delikatne rozciąganie penisa i w efekcie rozszerzenie naczyń krwionośnych w prąciu i zwiększenie przepływu krwi.
 • Utrzymywanie podciśnienia: Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu podciśnienia, pompka jest zazwyczaj wyłączana, a podciśnienie jest utrzymywane w cylindrze. Ten etap ma na celu utrzymanie rozszerzonych naczyń krwionośnych i zwiększony przepływ krwi do penisa prze jak najdłuższy czas.
 • Wyłączanie pompki i usunięcie cylindra: Po określonym czasie (zwykle kilka minut), działanie podciśnienie zostaje zakończone. Pompka jest wyłączana, a podciśnienie w cylindrze stopniowo zanika przez zawór bezpieczeństwa. Następnie można bezpiecznie usunąć cylindra z penisa.

Ważne jest, aby korzystać z pompki do penisa zgodnie z zaleceniami producenta oraz instrukcją dołączoną do produktu. Należy również pamiętać, że jeśli chcemy osiągnąć pożądane efekty, to należy stosować pompkę regularnie przez dłuższy czas.

jak działą i wygląda pompka do powiekszania penisa dla mężczyzny

Jakie są rodzaje pompek do powiększania penisa?

W naszym sklepie erotycznym dokonaliśmy najprostszego i najbardziej czytelnego podziału typów pompek powiększających penisa, tak aby łatwiej wybrać odpowiedni model dla siebie.

 • Pompki ręczne: Jest to najstarsza i najprostsza forma pompki, która jest dostępna na rynku. Konstrukcja składa się z plastikowego lub szklanego klosza, który jest połączony wężem z pompką w formie gruszki lub tłoczka. Klosz u nasady jest zakończony gumową uszczelką, która utrzymuje odpowiednie ciśnienie. Najprostsza wersja pompki powiększającej penisa jest zawsze dostępna w układzie; plastikowy cylinder plus gumowa gruszka. Ale nie jest prawdą, że tylko najtańsze pompki są dostępne w tej wersji. Dobra pompka w układzie klasycznym, która jest wyposażona w manometr pozwalający kontrolować ciśnienie, może okazać się idealnym rozwiązaniem. Taka wersja jest prosta w obsłudze, cicha, oraz łatwa w utrzymaniu w czystości. Klasyczna pompka ręczna jest idealnym rozwiązaniem dla osoby początkującej lub średnio zaawansowanej.
 • Pompki wodne: Na szczególną  uwagę zasługują rewolucyjne modele - pompki wodne. Produkty te są podciśnieniowe i można stosować taki produkt, zarówno w powietrzu jak i pod wodą. Stosowanie urządzenia pod wodą zwiększa skuteczność działania i jeszcze lepiej powiększa czlonka, dodatkowo chroni penisa podczas powiększania oraz zapewnia większy komfort użytkowania. Więcej informacji o pompkach wodnych marki Bathmate znajduje się na naszym wpisie blogowym opisującym zasady działania pompek wodnych do penisa.
 • Pompki automatyczne: Ta wersja pompki to klasyczna pompka, w której nie ma ręcznego tłoczka lub gruszki. Uzyskiwanie podciśnienia odbywa się poprzez pracę mechanizmu, który automatycznie odciąga powietrzę z klosza. Podstawowe modele posiadają prosty system regulacji podciśnienia na zasadzie wyboru +/-, ale już barzdziej zaawansowane wersje pozwalaja precyzyjnie dobrać ciśnienie i utrzymywać je przez dłuższy czas. Naszym zdaniem, wybór pompki automatycznej jest najlepszym rozwiązaniem.
 • Kosmetyki wspomagające: Bardzo ważnym, ale niestety często pomijanym elementem, który jest istotny w procesie powiększania penisa, są kosmetyki. Specjalne kremy, żele oraz suplementy pomagają skutecznie przyspieszyć oraz utrwalić porządany efekt końcowy, czyli zauważalne powiększenie penisa.

Pompka do penisa. Czy to działa skutecznie?

Na to bardzo ważne pytanie należy odpowiedzieć jednoznacznie, tak! Pompki powiększające penisa działają, ale... No właśnie, to małe "ale" jest tutaj bardzo istotne dla ostatecznego efektu. Jeśli będziemy się trzymać kilku podstawowych zasad, to efekty będą zauważanle, i to dość szybko, a co najważniejsze przez długi czas.

 • pompki należy używać regularnie, nawet kilka razy w tygodniu,
 • czas użytkowania w trakcie sesji powinien być bardzo podobny,
 • z biegiem czasu należy zwiększać ciśnienie w cylindrze,
 • korzystanie ze specjalnych kremów i żeli, przeznaczonych do stosowania w trakcie sesji jak i po niej.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 3113 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-07
O.k
2023-09-22
ok
pixel