Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty i reklamacje

Zasady zwrotu, wymiany i reklamacji w sklepie etriskelion.pl

1. Zwrot

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy konsument ma prawo zwrócić lub wymienić zakupiony na odległość towar w ciągu 14 dni liczone od chwili odebrania przesyłki. Należy pamiętać, że towar nie może nosić śladów użytkowania lub być brudny. Zwroty w naszym sklepie można zrealizować na dwa sposoby:

1.1 Towar wraz z dokumentem zakupu oraz wypełnionym formularzem należy przygotować samodzielnie i odesłać na wskazany do zwrotów adres.

1.2 Można skorzystać z formularza zwrotów dostępnego na naszej stronie. Wystarczy zalogować się na stronie sklepu i w zakładce "Twoje konto" wybrać opcję "Zwroty towarów". Następnie kreator poprowadzi Państwa przez poprawą realizację zwrotu lub wymiany zakupionego towaru.

1.3 Zwrot płatności nastąpi na wskazany w formularzu rachunek w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami w przypadku bielizny. 

1.4 Szczegóły dotyczące tego jakie produkty nie podlegają zwrotowi znajdują się w punkcie 10.5 regulaminu sklepu.

1.5 Zwrotowi nie podlegają produkty takie jak: rozfoliowane wibratory, rozfoliowane kulki gejszy, rozwfoliowane dilda, rozfoliowane korki analne rozfoliowane rajstopy i pończochy, prezerwatywy, żele, kremy lubrykanty, perfumy.

2. Wymiana

Wymiana towaru odbywa się na podobnych zasadach jak zwrot i można go zrealizować na dwa sposoby

1.1 Towar wraz z dokumentem zakupu oraz wypełnionym formularzem należy przygotować samodzielnie i odesłać własnym kurierem na wskazany adres.

1.2 Można skorzystać z formularza zwrotów dostępnego na naszej stronie. Wystarczy zalogować się na stronie sklepu i w zakładce "Twoje konto" i wybrać opcję "Zwroty towarów". Następnie kreator poprowadzi Państwa przez poprawą realizację zwrotu lub wymiany. Nieużywany towar wraz z opakowaniem, metkami, dokumentem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu należy przesłać na adres magazynu sklepu.  W wypełnionym formularzu zwrotu proszę wskazać właściwy towar na jaki ma być wymieniony wcześniejszy zakup.

1.3 Wymianie nie podlegają takie produkty jak: rozfoliowane wibratory, rozfoliowane kulki gejszy, rozwfoliowane dilda, rozfoliowane korki analne rozfoliowane rajstopy i pończochy, prezerwatywy, żele, kremy, lubrykanty oraz perfumy.

3. Reklamacja

Przed wysłaniem paczki z towarem prosimy o informację mailową na adres zamowienia@etriskelion.pl zawierającą zdjęcia i dokładny opis zaistniałej sytuacji. Staramy się aby reklamacje były rozpatrywane najszybciej jak to możliwe. Często kontakt mailowy pozwola wstępnie zweryfikować przyczynę reklamacji bez konieczności odsyłania produktu. Każdy zakupiony w naszym sklepie towar posiada gwarancję 24 miesiące (chyba, że producent w karcie gwarancyjnej wskaże inaczej). Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać towar, dokument zakupu oraz wypełniony formularz reklamacji. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zostanie przekazana informacja o sposobie jej rozpatrzenia. Przygotowaną przesyłkę wraz z dokumentami należy przesłać na adres magazynu sklepu.

Adres dla zwracanych przesyłek:

Magazyn sklepu etriskelion ul. Św. Wawrzyńca 34, 60-541 Poznań

Uwaga: wymagane jest aby wszelkie reklamowane produkty były odpowiednio wyczyszczone i zabezpieczone przed dalszym uszkodzeniem w transporcie. Nie odbieramy przesyłek wysyłanych za pobraniem. Kupujący dostarcza przesyłkę na własny koszt.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 3150 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
spora oferta, jest w czym wybierac
2024-04-14
Rewelka, polecam
pixel