Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

masażery prostaty bez wibracji

( ilość produktów: 3 )

Masażery prostaty to analny gadżet erotyczny dla mężczyzn, który jest przeznaczony zarówno do używania w trakcie zbliżenia z partnerem/ką, jak i podczas zabawy solo. Stymulacja gruczołu prostaty dostarcza niesamowitej przyjemności oraz wykazuje właściwości prozdrowotne.

CO TO JEST MASAŻER PROSTATY?

Masażer prostaty to zabawka erotyczna męska, przeznaczona do stymulacji gruczołu prostaty, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie odbytu. Gadżety te występują w formie podłużnego, delikatnie zagiętego przedmiotu z uchwytem, który ułatwia aplikację oraz usuwanie go w wnętrza ciała. Odpowiednie wyprofilowanie masażera powoduje, że napiera on na sam gruczoł i masuje go podczas ruchu ciała. Taka praktyka ma właściwości intensywnie stymulujące, dostarcza niesamowitej przyjemności osobie masowanej, a dodatkowo działa prozdrowotnie - masaż poprawia ukrwienie i może zapobiegać przerostowi

CZY UŻYWANIE MASAŻERA JEST BEZPIECZNE?

Jak najbardziej! Masażery prostaty (jak wszystkie gadżety analne) są zaprojektowane w taki sposób, aby być w 100% bezpieczne. Poszerzona podstawa czy szeroki uchwyt gwarantują nam, że produkt nie utknie wewnątrz naszego ciała. Ponadto, krawędzie masażera są wyoblone, aby ułatwić penetrację i zapewnić maksymalny komfort podczas użytkowania. Pokrycie z takich materiałów jak silikon medyczny nie tylko sprawia, że obcowanie z gadżetem jest niesamowicie przyjemne, ale również daje nam pewność, że akcesorium nadaje się do kontaktu z miejscami intymnymi i jest łatwe do umycia. 

JAK UŻYWAĆ STYMULATORA PROSTATY?

Wielu mężczyzn obawia się penetracji odbytu i jego okolic, a czynność ta, wbrew pozorom, może przynieść wiele przyjemności, zarówno w trakcie zabaw z partnerem, jak i solowych igraszek. Obawy i uprzedzenia mogą mieć swoje źródło w niewiedzy jak się przygotować do takiej praktyki. Aby cały proces był bezpieczny i przyjemny, warto pamiętać o lewatywie przed aplikacją masażera do odbytu, odpowiednią lubrykacją, aby zapobiec podrażnieniom i pojawieniu się dyskomfortu, ostrożności i stopniowym oswajaniem ciała z przedmiotem w ciele, oraz o dokładnym oczyszczeniu gadżetu po zakończonej zabawie. 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 3151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
ok
2024-04-14
Rewelka, polecam
pixel