Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wodne pompki erekcyjne Bathmate.

2023-01-29
Wodne pompki erekcyjne Bathmate.

Trudność w osiągnięciu lub utrzymaniu mocnego wzwodu czy rozmiar członka poniżej statystycznej przeciętnej może budzić wiele kompleksów i skutecznie obniżyć naszą pewność siebie i ochotę na seks. Producenci artykułów erotycznych proponują nam różnego rodzaju remedia, mające skutecznie rozwiązać problemy z erekcją i długością penisa. Wśród nich między innymi znajdziemy wodne pompki erekcyjne. Czym tak właściwie są i jaka jest ich skuteczność? Zapraszamy do lektury!

Wodna pompka erekcyjna. Co to jest i dla kogo?

Trudności z utrzymaniem mocnej i długiej erekcji stają się coraz częstszym problemem. Przyczyną może być nadmiar stresu w życiu codziennym, trudności na tle psychicznym lub choroby. Mogą być również efektem ubocznym przyjmowania niektórych leków czy innych substancji. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek metody warto ustalić przyczynę dysfunkcji. Jeżeli występuje ona przez dłuższy czas, należałoby udać się na konsultację do specjalisty, który pomoże zlokalizować jej źródło. W wielu przypadkach jednak trudności ze wzwodem są stanem przejściowym, który często jest wynikiem przemęczenia i stresu, których ciężko w 100% uniknąć w dzisiejszym świecie. Doraźna pomoc w postaci dostępnych w sklepach erotycznych produktów może okazać się rozwiązaniem na chwilowe problemy z erekcją. 

Na rynku mamy do dyspozycji kilka typów produktów, które oferują działanie wspomagające osiągnięcie erekcji oraz jej wydłużenie. Wybierać możemy spośród preparatów drogeryjnych, takich jak kremy czy żele, tabletki lub suplementy diety oraz mechanicznych metod, jak pierścienie erekcyjne czy pompki do penisa. Wybór odpowiedniego preparatu jest kwestią indywidualną, a skuteczność może zależeć od wielu czynników. W tym artykule skupimy się na przybliżeniu mechanizmu działania pompek erekcyjnych wodnych, które zyskały w ostatnich latach dużą popularność oraz szerokie grono użytkowników.

Wśród pompek erekcyjnych wyróżniamy trzy rodzaje: ręczne, automatyczne i wodne. Każda z nich składa się z podłużnego cylindra, w którym umieszczamy członka, oraz tłoku lub panelu sterowania, przy pomocy którego uruchamiamy wytwarzanie podciśnienia wewnątrz. Powoduje ono szybszy i większy napływ krwi do penisa, co pomaga w szybszym osiągnięciu erekcji. Pompkę erekcyjną możemy używać bezpośrednio przed stosunkiem w celu natychmiastowego wywołania wzwodu oraz regularnie, dla osiągnięcia trwałych efektów w postaci silniejszej i dłuższej potencji. Wodne pompki erekcyjne wyróżniają się tym, że w trakcie ich używania do wnętrza cylindra wlewamy ciepła wodę, które jeszcze lepiej stymuluje napływ krwi do członkaObecnie na rynku nie znajdziemy wielu producentów oferujących wodny typ pompki erekcyjnej. Zdecydowanym liderem w tej dziedzinie jest marka Bathmate, która skupiła swoją działalność właśnie na tym produkcie i z powodzeniem doskonali go od lat!

Batmathe. Historia i misja marki.

Bathmate to brytyjska marka założona w 2004 przez Johna Edwina Oakes’a, który jest jednocześnie głównym projektantem w firmie. Jest certyfikowanym inżynierem mechaniki i od wielu lat działa w dziedzinie zautomatyzowanej inżynierii oraz produkcji. Inspiracją do stworzenia pierwszego prototypu, ale jednocześnie całego biznesu stał się dla niego jego przyjaciel, sportowiec i motocyklista, który zmagał się z problemami w osiągnięciu oraz utrzymaniu erekcji wskutek urazu kręgosłupa. John spojrzał na członka z nowej perspektywy - jak na urządzenie hydrauliczne. Wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie właśnie hydrauliki, postanowił otoczyć go wodą i stworzyć mu jeszcze bardziej harmonijne środowisko. Przyjaciel po wielu testach był zachwycony efektami współpracy z urządzeniem! Szybko okazało się również, że “skutkiem ubocznym” używania pompki wodnej jest również wydłużenie i poprawa jakości erekcji oraz zwiększenie rozmiaru penisa u osób zdrowych.

Bathmate w swojej ofercie ma w swojej ofercie 3 kolekcje – Hydro, Hydromax, oraz HydroXtreme. W każdej z nich znajdziemy modele w różnych rozmiarach. Dzięki temu, możemy perfekcyjnie dopasować pompkę do długości swojego członka. Źle dobrany rozmiar pompki nie pozwoli na uzyskanie odpowiedniego podciśnienia, co przełoży się na mniejsze rezultaty. Ponadto będzie po prostu nieporęczny i niewygodny w użytkowaniu. Ale długość to nie wszystko! Hydromax oraz HydroXtreme występuje również w wersji Wide Boy przeznaczonej dla posiadaczy członka o obwodzie większym niż 6,5 cala (ok. 16,5 cm).

W nazwie każdego modelu figuruje cyfra, która mówi nam o tym, dla jakiego rozmiaru członka jest przeznaczony produkt. Wartość ta wyrażana jest w calach. Dla przykładu pompka HydroMax3 będzie dedykowana posiadaczom penisa, którego długość nie przekracza 3”. Większe rozmiary pompek uwzględniają już przedziały np. Hydro7 będzie adresowane do mężczyzn o członku o długość między 3" do 5”. Na stronie internetowej producenta znajdziecie praktyczną tabelę i kalkulator, które pomogą w prosty sposób dobrać model skrojony na miarę!

Okej, kiedy już wiemy jak dobrać rozmiar, to musimy zastanowić się nad mocą urządzenia. Hydro to pierwsza kolekcja jaka powstała w Bathmate, tzw. basic. Jest skuteczna, jednak w porównaniu z kolejnymi produktami marki, osiąga najniższe podciśnienie. Następna seria - Hydromax, dzięki dodaniu specjalnego zaworu, pozwala osiągać o 35% wyższe rezultaty, co uczyniło ją również bestsellerem wśród pompek erekcyjnych wodnych. Z kolei dla najbardziej wymagających użytkowników Bathmate stworzyło serię HydroXtreme, wspomaganą ręczną pompą, która umożliwia osiągnięcie najwyższego (ale bezpiecznego!) podciśnienia, co przekłada się na ekstremalne efekty i wyjątkowe korzyści!

Poza samymi wodnymi pompkami erekcyjnymi, Bathmate oferuje również różnego rodzaju akcesoria dodatkowo usprawniające i urozmaicające korzystanie z nich. Wśród nich znajdziemy zarówno środki czyszczące, części wymienne, jak i lubrykanty czy kremy zwiększające komfort w trakcie lub po użytkowaniu. Możemy zaopatrzyć się również w paski podtrzymujące do zastosowania pod prysznicem. Najnowsza seria Better Sex oferuje nam dodatki w postaci pierścieni erekcyjnych czy wibrujących bulletów, które dostarczą nam extra przyjemności podczas naszej sesji z Bathmate.

Wszystkie produkty Bathmate to wyroby wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z miejscami intymnymi. Wszystkie przed wdrożeniem do sprzedaży są klinicznie testowane. Wybierając pompki i akcesoria Bathmate mamy gwarancję najwyższych standardów.

Wodna pompka erekcyjna. Zalety stosowania i skuteczność.

Co zyskujemy dzięki wykorzystaniu wody do pracy urządzenia?  Po pierwsze, zabieg jest mniej inwazyjny, w 100% bezpieczny oraz niweluje ryzyko podrażnienia skóry penisa, które może mieć miejsce w przypadku pompek próżniowych powietrznych. Produkt jest również przeznaczony do użytku w środowisku wodnym, czyli np. w trakcie kąpieli czy prysznica. Pomaga to uczynić tę czynność naszą codzienną rutyną, co zdecydowanie przełoży się na wysokie rezultaty. Konieczności stosowania go w łazience przyczynia się również do łatwości w utrzymaniu produktu w czystości. Sama czynność jest również po prostu bardzo przyjemna - to chwila relaksu i selfcare’u, tak bardzo potrzebna każdemu z nas. Dodatkową zaletą jest to, że nie ma konieczności używania lubrykantu, co zawsze pozwala zaoszczędzić kilka groszy. Pompki wodne wykazują również wysoką skuteczność, bez względu na to, co stanowi przyczynę dysfunkcji. Bathmate dystrybuuje swoje produkty na cały świat, a ich sprzedaż cieszy się ogromnym powodzeniem. W 2020 została przeprowadzona ankieta, do której zaangażowanych zostało 12 000 klientów. Wyniki badania pokazały, że 81% po dwóch miesiącach użytkowania zgłosiła pozytywne rezultaty w postaci dłuższych i mocniejszych erekcji. Użytkownicy wspominali również o pozytywnym wpływie działania pompki również na pewność siebie, a co za tym idzie - na ogólne samopoczucie. Warto jednak nadmienić, że skuteczność pompki Bathmate i rezultaty jakie możemy, dzięki niej osiągnąć, są zależne od predyspozycji Twojego ciała oraz częstotliwości i systematyczności, z jaką używamy produktu. Jak mówi sam wynalazca Bathmate, z używaniem pompki jest jak z ćwiczeniami na siłowni - ile włożysz w to pracy i poświęcisz czasu, takie efekty osiągniesz. Regularne ćwiczenia z aparatem Bathmate zapewniają trwalsze korzyści w postaci mocniejszych, dłuższych erekcji oraz bardziej okazałego członka. Po zaprzestaniu systematycznych treningów, rezultaty w naturalny sposób się cofną, tak samo jak ma to miejsce w przypadku każdych innych ćwiczeń fizycznych. Pompkę możemy oczywiście stosować również doraźnie przed samym stosunkiem, co pozwoli nam na osiągnięcie i wzmocnienie erekcji, gdy występują trudności w tym obszarze.

Jak stosować wodną pompkę erekcyjną Bathmate?

Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując pompkę wodną regularnie. Zaleca się aby używać pompki w trybie 3 dni treningu - 1 dzień przerwy. Wystarczy, że poświęcisz na to tylko 15 minut dziennie, a pozwoli to na poprawienie wytrzymałości i twardości Twoich wzwodów. Wykonuj trening w trzech 5-minutowych sesjach w trakcie swojego prysznica lub kąpieli. Woda przyjemnie otuli Twojego członka, a Ty zapomnisz, że Twoje ciało tak naprawdę wykonuje ćwiczenia fizyczne. Przyjemne z pożytecznym!

Trening rozpocznij od małej rozgrzewki. Wykonaj delikatny masaż członka oraz okolic intymnych, aby rozluźnić skórę. Następnie napełnij pompę wodą. O tym, jak dokładnie napełnić pompę konkretnego modelu, możesz przeczytać tutaj. Kolejnym krokiem jest umieszczenie zwiotczałego penisa w cylindrze oraz dociśnięcie urządzenia do ciała, tak aby szczelnie do niego przylegało. Upewnij się, że worek mosznowy z jądrami znajduje się poza pompą. Gdy Twój Bathmate jest już na swoim miejscu, zacznij wytwarzać podciśnienie. Jak wyżej, sprawdź na stronie producenta, jak wykonać tę czynność dla konkretnego modelu. Po osiągnięciu odpowiedniego dla Ciebie poziomu podciśnienia, odczekaj 3 minuty, w których pompka wykonuje swoją pracę. Następnie zwolnij ciśnienie z cylindra poprzez dociśnięcie przezroczystej nasadki zaworu oraz przytrzymania nakrętki i odłóż pompkę. Po zakończeniu używania urządzenia wykonaj ok. 2-minutowy masaż penisa, który pomoże mu się rozluźnić i wrócić do stanu spoczynku. Powtórz wyżej wymienione czynności przynajmniej 2 razy.

Zatem, jeśli poszukujesz metody która poprawi jakość i trwałość Twojej erekcji, wodna pompka Bathmate może okazać się strzałem w 10! Wprawdzie wymaga trochę systematycznej pracy i chwili czasu, jednak oferuje nam przede wszystkim bezpieczne i widoczne rezultaty. Pompka tak naprawdę jest również narzędziem treningowym, który przy regularnych ćwiczeniach pozwala nam na trwałą poprawę zdrowia oraz funkcji seksualnych, zwiększenia pewności siebie oraz naszego ogólnego samopoczucia. A przy tym już samo jej używanie dostarcza nam chwil przyjemność i relaksu! Tak jak dbamy o swoje ciało na siłowni tak zadbajmy o kondycję swojego członka razem z Bathmate! Warto!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023

Polecane

pixel