Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Masturbatory interaktywne sterowane aplikacją

( ilość produktów: 13 )

Masturbatory interaktywne to zabawki, których pracę możemy spersonalizować za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Własne programy, wibracje w rytmie ulubionej muzyki czy synchronizacja z tempem filmu erotycznego to tylko część możliwości, jakie mają zabawki interaktywne. Odkryj nowy poziom przyjemności!

CO TO SĄ MASTURBATORY INTERNAKTYWNE?

Masturbatory interaktywne, jak sama nazwa wskazuje, wchodzą w interakcję z użytkownikiem. Co to znaczy? Poza stałym oprogramowaniem, wgranym w pamięć zabawki, gadżety te oferują nam możliwość dostosowywania pracy według naszych własnych wytycznych. Możemy przy użyciu aplikacji własnoręcznie stworzyć swój tryb wibracji czy ruchu zabawki, idealnie dostosowany do naszych potrzeb i preferencji. Dzięki temu rozwiązaniu, zabawa staje się jeszcze bardziej spersonalizowana i przyjemniejsza. Ale to nie wszystko! Masturbatory interaktywne mają możliwość drgań w rytmie naszej ulubionej muzyki, filmu czy gry erotycznej. Wystarczy połączyć się ze swoją ulubiona playlistą lub platformą oferującą tego typu materiały i gotowe! To zupełnie nowy wymiar rozkoszy!

CO DAJE MOŻLIWOŚĆ ZDALNEGO STEROWANIA?

Zabawki interaktywne mogą być sterowane nie tylko za pomocą przycisków z poziomu samego gadżetu, ale również przy użyciu smatfona lub innego urządzenia mobilnego, na którym zainstalujemy aplikację. To praktyczne rozwiązanie pozwala na prostą i wygodną kontrolę pracy masturbatora. Połączenie gadżetu z telefonem przy użyciu sieci internetowej daje również możliwość zabawy na odległość z partnerem/ką. Dzięki temu rozwiązaniu możemy przekazać władzę nad naszą przyjemnością drugiej osobie, bez względu na to, ile dzieli Was kilometrów! W naszej ofercie znajdziecie również interaktywne zabawki erotyczne, które wchodzą ze sobą w interakcje. Specjalistami w tej dziedzinie są producenci Kiiroo oraz Lovense. Więcej na temat zabawek interaktywnych i sterowanych aplikacją możecie przeczytać na naszym bogu erotycznym pt. "Gadżety erotyczne sterowane aplikacja. Rewolucyjna funkcja czy zbędny bajer?"

 

SZTUCZNE WAGINY STEROWANE APLIKACJĄ 

W tej kategorii znajdziecie również masturbatory męskie sterowane aplikacją. Zabawa z takim gadżetem to gratka nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Posiadają funkcję sterowania zdalnego, dostosowania wibracji do rytmu ulubionej muzyki, a także zsynchronizowania się z filmami erotycznymi (dostępnymi na konkretnych platformach). Ponadto, dają możliwość tworzenia własnych trybów pracy, dzięki czemu możesz spersonalizować działanie masturbatora w 100% i cieszyć się stymulacja skrojoną idealnie pod Ciebie!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 3150 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-30
ok
2024-04-17
Polecam
pixel