Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Planszowe oraz karciane gry erotyczne.

2023-04-26
Planszowe oraz karciane gry erotyczne.

Gry erotyczne to kreatywny pomysł na urozmaicenie naszego związku, wspólnie spędzonych chwil oraz rozbudowanie gry wstępnej o nowe elementy. Jest także ciekawym i oryginalnym pomysłem prezentowym dla ukochanej osoby. Gry są różne zarówno planszowe, karciane bądź w formie kostek do rzucania. Z pewnością każdy znajdzie rodzaj pasujący najbardziej do ich temperamentu. Niektóre rozgrywki pewnie szybko się zakończą, aby znaleźć ciąg dalszy już w sypialni, a niektóre rozgrywki mogą trwać kilka dni, jak i tygodni, powoli budując napięcie oraz wpływając na kochanków w ciekawy wręcz intrygujący sposób. Producenci gier wiedzą, że gadżety erotyczne to nie tylko wibratory i korki analne, ale także gry uwielbiane przez wielu w wersjach bardziej pikantnych. Wybór, zatem jest spory zarówno pod względem formy, jak i tematyki. W naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt propozycji o zróżnicowanych zasadach i zawartościach pudełek. Wszystkie jednak mają ten sam cel, zadbać o Waszą przyjemność i intymność w relacji. Takie produkty pozwolą Wam w swobodny i luźny sposób poznać siebie od innej strony, odkryć pragnienia i ukryte żądze nie tylko swojego partnera, ale także własne! Wybierzcie tytuł, który Was interesuje i zarezerwujcie czas w tym tygodniu, aby spędzić go przy seksownej rozgrywce! Poniżej znajdziecie opis dostępnych kategorii oraz przykłady tytułów, które mogą Was zainteresować.         

  • Gry planszowe dla dorosłych

Najbardziej popularna i standardowa wersja. Gry o bardzo seksownych tytułach skrywają w pudełkach coś więcej niż zwykłą planszę i pionki. To rozgrywki z częstym wykorzystaniem akcesoriów, tych, które są Wam już znane, a może czymś co Was zaskoczy. Te sensualne alternatywy dla znanych ogółem tytułów gier zawierają w sobie plan na często długie godziny wzajemnego poznawania się zarówno fizycznie, jak i zadając pytania z kart znajdujących się w zestawie. Akcesoria, które często znajdziecie w środku to opaska na oczy czy podstawowy wibrator określany jako "bullet". Karty z zadaniami, które są obecne również w wielu standardowych grach opierają się na pomysłach gry wstępnej, ale również zawierają pozycje seksualne z Kamasutry do wypróbowania z ukochaną osobą. Niezależnie od przebiegu rozgrywki oboje z pewnością będziecie wygranymi.          

  • Erotyczne gry karciane

Erotyczne gry karciane często opierają się na liczbie 52, czyli standardowej talii kart. Na każdej z nich, jednak oprócz oznaczenia znanego wszystkim z gry w tysiąca, czy kierki znajdziecie zadania do wykonania, które z pewnością wpłyną na intymną więź między Wami. To ciekawa opcja dla par o każdym stażu związku, gdyż podtrzymanie namiętności oraz lepsze poznanie swojego kochanka od tej bardziej erotycznej strony jest istotne dla jakości Waszej relacji. Tylko znając swoje przyjemności, pragnienia i fetysze będziecie w stanie rozwinąć swoją kreatywność i poziom połączenia seksualnego do maksymalnego poziomu. Karty z zadaniami posiadają zazwyczaj różne poziomy pikanterii, dzięki czemu będziecie mogli stopniowo przechodzić na kolejne poziomy, znajdziecie również wersję, gdzie zadania są w bardziej graficznej formie nawiązującej ponownie do wcześniej wspomnianej Kamasutry. Dla par, które cenią sobie humor i lubią łączyć intymność z dużą swobodą i luzem polecamy dwie dostępne w naszej ofercie gry typu memory z erotycznymi ilustracjami, z pewnością taka rozgrywka w memo będzie warta zapamiętania ze szczegółami!         

  • Kostki do gry z zadaniami

Kości często występują w liczbie mnogiej. Posiadają tyle boków, ile standardowe kostki, ale zamiast cyfr znajdziemy na nich słowa bądź bardziej graficzne przekazy. Takie kostki są losowym sposobem na przykład na  wybranie pozycji seksualnej do przetestowania. Niektóre z oferowanych zestawów posiadają opisy czynności oraz wybranych części ciała, a jakie będą rezultaty zależy już od Waszego zaangażowania

 

Podsumowując, gry erotyczne są bardzo ciekawą alternatywą dla zabawek erotycznych bądź uzupełnieniem korzystania z nich. Z pewnością są świetnym pomysłem na randkę w domowym zaciszu. Sensualne interakcje, których doświadczycie poprzez karty z zadaniami, rzuty kośćmi z pozycjami, bądź odgrywając role-playe podczas rundy z pewnością zbliżą Was do siebie i pozwolą na lepsze poznanie swoich wzajemnych upodobań i pragnień. Gry są rozrywką dla par w każdym wieku, stażu związku, czy orientacji. Liczba tytułów oferowanych w naszej zakładce dodatki z pewnością trafi w wiele gustów i dostarczy ciekawych doznań obojgu partnerów. Dodajcie do wszystkiego zmysłową muzykę, kieliszek wina i cieszcie się sobą, aż dotrzecie na orgazmową metę!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023

Polecane

Gra planszowa Wieczór Panieński

Gra planszowa Wieczór Panieński

Cena regularna: 55,84 zł brutto25,13 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,24 zł
Gra planszowa Ero biznes

Gra planszowa Ero biznes

50,68 zł brutto
Gra planszowa Lollipop

Gra planszowa Lollipop

49,82 zł brutto
Gra planszowa Reset

Gra planszowa Reset

50,31 zł brutto
Gra karciana Kochankowie

Gra karciana Kochankowie

69,37 zł brutto
Gra planszowa Soho

Gra planszowa Soho

89,54 zł brutto
Gra karciana Tabou

Gra karciana Tabou

101,72 zł brutto
Gra Sekrety Nocy Elite

Gra Sekrety Nocy Elite

93,73 zł brutto
pixel