Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kneble BDSM i ich rodzaje

2022-11-22
Kneble BDSM i ich rodzaje

Kneble BDSM są doskonałymi gadżetami do zabaw erotycznych nie tylko dla zaawansowanych. Polecamy je również tym osobom, które preferują waniliowe igraszki, gdzie dominacja sprowadza się jedynie do delikatnego klapsa w wybraną część ciała, a rolami dominującego/uległego partnerzy zamieniają się wedle uznania. Akcesoria powinny być wykonane z hipoalergicznych, łatwych w czyszczeniu materiałów, by zapewnić użytkownikom najwyższy standard bezpieczeństwa. Poznaj ich funkcje, zalety i dodaj szczyptę pikanterii związkowi!

Kneble BDSM – jaki rodzaj wybrać? 

Knebel kulkowy (ball gag) to rodzaj najczęściej wybierany przez osoby początkujące. Standardowa kulka ma średnicą ok. 4 cm, dlatego jest dość łatwa w użytkowaniu. Połączona paskami, które umożliwiają nie tylko regulację siły zapięcia knebla, ale także głębokość wejścia do jamy ustnej. Zbyt mocno zaciągnięty może wywoływać ślinotok, który budzi skrajne emocje. Niektórych ten widok pobudza, a u innych powoduje dyskomfort. 

Kneble otwarte mają postać pierścienia, który wchodzi do ust, rozwiera szczęki, ale jednocześnie umożliwia do nich swobodny dostęp. Chociaż ten model również powoduje wzmożoną produkcję śliny, przepływ powietrza jest dużo lepszy oraz umożliwia swobodne oddychanie. Jednym z jego rodzajów jest tzw. spider gag, składający się z pierścienia i prętów wchodzących na policzki. Polecamy go dla osób zaawansowanych, ponieważ może spowodować uczucie dławienia. Kneble otwarte to również doskonała propozycja do role playz tematyką medyczną tle! 

Wędzidło to bezpieczny knebel, polecany dla początkujących. Wyglądem przypomina kawałek silikonowego pręta, nie rozszerza mocno ust, nie wchodzi na wargi oraz ich nie podnosi. Jest mało inwazyjny, jeżeli jednego z partnerów męczy szerokie rozwieranie ust. 

Kneble nadmuchiwane wymagają dużej odpowiedzialności, by zachować bezpieczeństwo. Przedmiot jest wkładany do ust, a następnie nadmuchiwany, aby wypełnić jamę ustną. Najpopularniejszym modelem jest butterfly gag, który wyglądem ma przypominać motyla – jedna część wchodzi do ust i jest nadmuchiwana, a druga, imitująca a skrzydła pozostaje na zewnątrz. 

Kneble penisy mają końcówkę w kształcie fallusa, która wchodzi do ust. Pamiętajcie, że końcówka w kształcie fallusa delikatnie poddusza i dla osób z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych może doprowadzić do dyskomfortu.

Kneble kagańce podkreślają dominację, dzięki łatce zakrywającej usta, połączonej z uprzężą biegnącą przez głowę.   

 

Kneble BDSM, czyli pójście o krok dalej w zmysłowych zabawach.

Kneble BDSM to gadżety, które coraz częściej zdobywają sympatię wśród osób, poszukujących sposobów na urozmaicenie życia erotycznego. Nic dziwnego, bo sam fakt założenia knebla podczas „tradycyjnego” seksu już dodaje pikanterii! Na amatorów i amatorki BDSM mocno oddziałuje widok bliskiej osoby z zakneblowanym ustami. Poddanie się, często w towarzystwie zapiętych na nadgarstnikach kajdanek, przyspieszony oddech, kropelki potu, uległa pozycja… Tak, to może wywołać potężny dreszczyk emocji! 

Doskonałym wyborem na początek jest knebel kulkowy oddychający (ball gag) od  Fetish Boss Series.  Przedmiot składa się z gumowej kulki z ośmioma otworami, precyzyjnie zamontowanej na regulowanym pasku z ekoskóry. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wygodnie dopasowuje się do kształtu głowy. Największą zaletą tego akcesorium jest miękka, niepowodująca podrażnień i alergii skóry kulka oraz perforacja umożliwiająca swobodne oddychanie. 

Knebel kulkowy połączony z kajdankami ze zmysłowej kolekcji Skandal jest nie tylko piękny, ale przede wszystkim bezpieczny. Kajdanki są przeznaczone do rąk i nóg, a karabińczyki możecie łatwo przypiąć do pionowego pasa od knebla wzdłuż kręgosłupa.

Użytkownikom decydującym się na nieco silniejsze doznania polecamy knebel z trzema silikonowymi kulkami Easy Toys i w kształcie penisa Bad Kity. Oba akcesoria zapewniają ekscytujący emocjonalny rollercoaster, w postaci dominacji psychicznej. Uległa/y bierze przedmiot imitujący członka do ust, następnie mocuje go paskiem, by utrudnić wyjęcie… 

Knebel otwarty o-ring od firmy Gag Easy Toys  możecie go wykorzystać podczas rozmaitych role play i uprawiać seks oralny, ponieważ metalowe kółko pozwala na dostęp do ust przy zakneblowaniu. Dostępna jest również opcja z zaciskami na sutki. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także propozycję glamour, wiązany za pomocą eleganckiego paska knebel z silikonowym wędzidłem Scandal. 

 

Jak dbać o bezpieczeństwo w trakcie użytkowania knebli?

Podczas używania knebli należy pamiętać o kilku zasadach. U osób początkujących nie powinien być noszony dłużej niż 15 minut. Intensywne rozwarcie szczęki może prowadzić do bolesnych skurczy, odczuwanych dopiero po kilkunastu godzinach od zakończenia zabawy.

Naturalnym zjawiskiem podczas noszenia knebla jest intensywna produkcja śliny. By usunąć jej nadmiar, wystarczy przybrać pozycję z głową pochyloną lekko w dół - ślina sama powróci do jamy ustnej. 

Po skończonej przyjemności pamiętajcie o higienie! Knebel należy staranie umyć specjalnymi preparatami do czyszczenia do akcesoriów erotycznych, a w przypadku ich braku, letnią woda z dodatkiem mydła antybakteryjnego Nieregularne czyszczenie powoduje namnażanie się bakterii, co prowadzi do poważnych infekcji jamy ustnej. 

 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022

Polecane

pixel