Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kajdanki BDSM rodzaje i zastosowanie.

2023-07-31
Kajdanki BDSM rodzaje i zastosowanie.

Co to są kajdanki BDSM

Kajdanki w internetowych sklepach erotycznych znajdują się zazwyczaj w kategorii BDSM. Wielu ten skrót może onieśmielać bądź przytłaczać, jednak należy pamiętać, że każde erotyczne akcesorium daje możliwość korzystania z niego z dowoloną intensywnością zależną od naszych potrzeb oraz fantazji. Kajdanki erotyczne pozwalają na wprowadzenie swojej relacji na wyższy, bardziej intymny poziom, rozwijają one również zaufanie między partnerami. Praktyka seksownej dyscypliny między ukochanymi jest ekscytującym elementem oraz urozmaiceniem nie tylko gry wstępnej, ale również samego stosunku. Możecie je również wykorzystać w praktyce role-playów, gdzie jedno z was wcieli się w rolę policjanta, czy władczego nauczyciela niczym Christian Grey. Do korzystania z kajdanek nie potrzebujecie jednak osobnego pokoju, baterii, ładowarki, czy specjalnych warunków. Dzięki nim seks nie musi się ograniczać do łóżka i ścian sypialni, dajcie się ponieść w dowolnym miejscu i odkrywajcie nowe doznania we dwoje próbując nowych kombinacji oraz pozycji. Ich największą zaletą jest fakt, że ich rozmiar zazwyczaj jest uniwersalny i regulowany co pozwala na wymienne korzystanie przez obu partnerów, a dodatkowo są bardzo proste w użyciu. Kajdanki erotyczne sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Wiele osób uważa, że kajdanki należą do erotycznych dodatków takich jak bielizna, czy nasutniki. Nie można się z nimi nie zgodzić. Nagie ciało udekorowane kajdankami niezależnie od płci będzie wyglądać wyjątkowo seksownie i zachęcająco, dodatkowo da Ci przyjemność oraz satysfakcję, że właśnie zostałeś osobą odpowiedzialną za przyjemność! 

Jaki materiał wybrać?

Kajdanki nie różnią się niczym od innych gadżetów erotycznych, wybór jest podczas szerokiej gamy, możesz kierować się aspektami wizualnymi, aby odczuwać jak najwięcej przyjemności podczas korzystania z nich, zwrócić uwagę na ulubionego producenta, materiał, długość łączącego ich łańcucha. Kategorii, w których można poszukiwać swojego wymarzonego produktu jest wiele. Skupimy się teraz na tym najbardziej podstawowym jakim jest materiał, z którego są wykonane, jak to wpływa na korzystanie z nich oraz zalety i wady danego tworzywa. Co do aspektów wizualnych pozostawiamy wam dowolność, dajcie się ponieść swoim fantazjom i nie ograniczajcie się do skromnych wyborów, to słowo nie idzie w parze z tym produktem, ale to już pewnie wiecie.

Metalowe - Najbardziej trwałe, solidne, kojarzące się z filmami policyjnymi i pewną surowością, nie dla każdego mogą się wydawać wystarczająco seksowne. Zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej. Często dołączone są do nich kluczyki, oprócz tego opierają się na działaniu zatrzasków bądź zamków. Czasem pokryte są puszystym futerkiem co sprawia, że to najczęściej wybierany gadżet jako prezent na takie okazje jak 18-stki, czy wieczory panieńskie

Skóra - Tutaj oprócz wysokiej jakości otrzymujemy również cudownie podniecający zapach skóry, który dodatkowo będzie nas stymulował. Bardzo estetyczne, często posiadają elementy wykończenia w postaci na przykład metalowych ćwieków. Takie kajdanki są bardzo trwałe niezależnie, czy zostały wykonane ze sztucznej, czy naturalnej skóry. Są również bardzo wygodne w noszeniu, większość skórzanych modeli posiada bardziej miękkie wypełnienie w środku co zapobiega otarciom i podrażnieniom nawet podczas bardziej intensywnych doznań. 

Tworzywo sztuczne - Najtańsza opcja, idealna dla początkujących użytkowników, którzy chcą wypróbować w sypialni relacji dominująco - uległej. Zapięcia często występują w postaci regulowanych pasków, zatrzasków bądź zapinania na rzepy.

W przypadku wyboru kajdanek, ważne jest, aby wybrać materiał, który jest bezpieczny dla ciała i zgodny z preferencjami partnerów. Należy również pamiętać o czyszczeniu i konserwacji kajdanek zgodnie z instrukcjami producenta, aby zachować ich jakość i trwałość.

Czym się różnią kajdanki na nadgarstki, a kostki oraz kilka wariacji, o których warto wiedzieć.

Kajdanki erotyczne mogą być używane zarówno na ręce, jak i na nogi, w zależności od preferencji i upodobań partnerów. Nie można stwierdzić, że któraś opcja jest lepsza, ponieważ wybór zależy od indywidualnego podejścia oraz potrzeb i fantazji, które chcecie wspólnie przeżyć. Oba typy ograniczają ruchy pozwalając na wariacje klasycznych pozycji i wypróbowanie nowych. W pozycjach, gdzie jesteście do siebie zwróceni twarzą, możesz zakajdankowane ręce partnera i położyć je sobie na karku lub też plecach. To ułatwi namiętne gesty takie jak pocałunki. Kiedy otoczenie na to pozwala możecie przypiąć jedną z bransolet do łóżka, poręczy schodów...możliwości są nieograniczone! Kajdanki na nadgarstki dają większe poczucie unieruchomienie drugiej osoby i pozwala na przejęcie kontroli. Kajdanki na nogi mogą być używane do ograniczenia możliwości poruszania się i tworzenia bardziej poddającej się pozycji. Mogą one zwiększyć poczucie bezsilności i zaangażować inne aspekty zabawy erotycznej. Najważniejsze jest, aby komunikować się z partnerem i ustalić, które opcje was najbardziej interesują i w jakim kontekście chcecie używać kajdanek. Są również produkty dostępne w naszym sklepie, które łączą jednocześnie obie pary kajdanek pozwalając na wyjątkowe, ciekawe pozycje. Znajdziesz również takie, które można zaczepić o drzwi, czy bransolety połączone jednocześnie z chockerem. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, wygodzie i wzajemnym zaufaniu podczas eksplorowania zabaw z kajdankami erotycznymi.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023

Polecane

Kajdanki z futerkiem

Kajdanki z futerkiem

47,60 zł brutto
Kajdanki na ręce i nogi

Kajdanki na ręce i nogi

43,30 zł brutto
Kajdanki BLAZE czarne

Kajdanki BLAZE czarne

99,14 zł brutto
pixel