Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dyskretne masażery do majtek.

2022-01-24
Dyskretne masażery do majtek.

Funkcjonalne, odznaczające się niewielkimi rozmiarami i gwarantujące maximum przyjemności oraz satysfakcji - tak najprościej w kilku słowach można opisać wibratory do majtek. Ta grupa gadżetów erotycznych wzbudza coraz większe zainteresowanie. Nie ma się zresztą co dziwić - to dyskretne urządzenie zapewnia rozkoszne doznania zawsze wtedy, gdy tylko masz na to ochotę!

Czym właściwie są masażery do bielizny? To kompaktowe urządzenia, wykonane w całości z całkowicie bezpiecznego i atestowanego materiału (silikonu medycznego), które dzięki specjalnie wyprofilowanemu kształtowi doskonale, dopasowują się do krzywizn kobiecego ciała i tym samym umożliwiają pobudzanie jego najbardziej wrażliwej strefy. Ich rozmiar oraz forma pozwalają na noszenie urządzenia pod bielizną oraz dyskretną zabawę nawet poza domem!

 

Typy masażerów do bielizny

Masażery do bielizny mogą mieć postać wibratora  łechtaczkowego do stymulacji zewnętrznej, lub gadżetu penetracyjnego przeznaczonego również do pieszczot punktu G i wnętrza pochwy. Bez względu na to, jaki rodzaj pieszczot preferujesz, w tej kategorii znajdziesz zabawkę, która spełni Twoje oczekiwania!

  • zewnętrzne masażery do bielizny

Produkty dedykowane przede wszystkim do masażu łechtaczki, które umieszcza się w kieszonce bielizny bądź mocuje się na magnetyczny klips do majtek. Dzięki smukłemu kształtowi są całkowicie niewidoczne pod ubraniem, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie ku temu by wykorzystać je podczas dyskretnych zabaw poza domem. Niektóre z produktów sprzedawane są już w zestawie ze specjalną bielizną, wyposażoną w kieszonkę na masażer, jak np. Edeny od marki Svakom.

  • wewnętrzne wibratory do majtek 

Są to masażery z końcówką penetracyjną przeznaczoną do stymulacji punktu G oraz wnętrza pochwy. Poprzez odpowiednio zaprojektowaną formę, wewnętrzne wibratory idealnie dopasowują się do kobiecej anatomii i nie wystają poza bieliznę, co umożliwia korzystanie z zabawki nie tylko w domowym zaciszu. Cechują się nieco krótszą długością w stosunku do klasycznych wibratorów, aby zapewnić komfortowe użytkowanie w każdej pozycji, dostarczając przy tym rozkosznego uczucia wypełnienia wewnątrz!

Wszystkie masażery do bielizny, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, posiadają jedną cechę wspólną – możliwość sterowania zdalnego. Większość tego typu gadżetów posiada bezprzewodowy pilot (jego zasięg to zazwyczaj ok 6 metrów). Nowsze modele coraz częściej mogą łączyć się z aplikacją na telefony mobilne, która daje dużo więcej opcji. Dzięki połączeniu internetowemu dystans między osobą stymulowaną a tą, która stymulację kontroluje, przestaje być problemem! Ponadto, niektóre z wibratorów do bielizny wyposażone są w dodatkowe funkcje, jak np. sterowanie głosem lub podgrzewanie.

Wibratory do majtek – gadżet nie tylko dla par!  

Masażery do bielizny, chociaż są zaprojektowane pod kobiecą anatomię, swoją popularność zyskały przede wszystkim jako gadżety dla par. Mogą być bowiem doskonałym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego między kochankami oraz sposobem na przełamanie łóżkowej rutyny. Możliwość zabawy poza domem oraz przekazania kontroli nad urządzeniem swojej drugiej połowie to zupełnie nowa, ekscytująca forma gry wstępnej! Tym bardziej, że niektóre z masażerów, dzięki sterowaniu aplikacją, umożliwiają wspólną zabawę bez względu na to, jaki dzieli Was dystans. Słodka tajemnica, umieszczona w bieliźnie partnerki podczas randki, rozpali Waszą namiętność w ekspresowym tempie! Jednak warto zaznaczyć, że „wibrujące majtki” to gratka nie tylko dla par. Zabawa solo z wykorzystaniem masażera do majtek to ciekawa alternatywa dla sesji samomiłości z klasycznym wibratorem. Stymulacja masażerem w trakcie codziennych czynności lub spaceru nie tylko doda im odrobiny pikanterii, ale również pobudzi apetyt Twojego ciała na więcej!   Niezależnie od tego czy zaliczasz się do grona singielek, czy też uwielbiasz dzielić przyjemność z partnerem bądź partnerką, masażer do bielizny zdecydowanie powinien znaleźć się w Twojej kolekcji erotycznych zabawek. Ciężko bowiem znaleźć drugie tak kompaktowe urządzenie, które w dyskretny sposób może dodać pikanterii pozornie zwykłemu wyjściu do kina czy randce w restauracji. 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022

Polecane

pixel